Przyjazd
Wyjazd

Czy wiecie że Nasz hotel właśnie teraz obchodzi 10 -lecie otwarcia. Tak tak, Nam też w to ciężko uwierzyć.

To właśnie dokładnie 10 lat temu wiosną zawitali tutaj pierwsi goście, odbyło się pierwsze przyjęcie, a swoją przygodę z pracą tutaj rozpoczęli pierwsi pracownicy, niektórzy z nich pracują do dziś. Przez ten cały czas najważniejsze dla Nas jest dobro i zadowolenie naszych gości, ciągły rozwój, dbałość o jakość naszych dań, czystość naszych pokoi i tworzenie niezapomnianych chwili podczas przyjęć okolicznościowych.

Nie jesteśmy w stanie zliczyć ilości gości, którzy Nas odwiedzili, dań które serwowaliśmy, miłych słów które usłyszeliśmy doceniających naszą pracę. Cały ten czas to okres zarówno licznych wzlotów, ale i kilku upadów. Najważniejsze że ciągle się doskonalimy, uczymy i tworzymy miejsce z duszą i niezwykłą atmosferą. Takie właśnie słowa bardzo często słyszymy od naszych gości, że jesteśmy miejscem z duszą, być może to dusza Hrabiego Jana lub Izabeli Kwileckich, tego nie wiemy Przedstawiamy fotorelację z tych 10 lat, ciężko było wybrać zdjęcia, tyle się działo.

Chcemy serdecznie podziękować każdemu kto choć raz Nas odwiedził i spędził choć krótką chwilę razem z Nami. Dziękujemy również wszystkim pracownikom, którzy tworzyli i tworzą to niezwykłe miejsce, hotel to nie tylko mury ale przede wszystkim to ludzie którzy je tworzą. Czego możemy sobie życzyć? , na pewno co najmniej kolejnych 10 lat , dalszego rozwoju i samych zadowolonych gości. Z przyjemnością odczytamy wasze życzenia dla Nas

Pozdrawiamy serdecznie Właściciele i Kierownictwo Hotelu Stara Gorzelnia.